niedziela, 20 października 2013

Soldier of Fashion
Muse - Supremacy

Witajcie!

Na początku chciałbym poinformować, poprosić was o oddanie głosu w plebiscycie Blog Forum Gdańsk 2013, w którym biorę udział. Liczę na wasze wsparcie! ;D


Uważam, że doba jest za krótka. Nie jestem w stanie wykonać wszystkich czynności w ciągu dnia, by kładąc się wieczorem, zasnąć z myślą "zrobiłem dziś wszystko co chciałem". Praca, nauka, siłownia, blog itd. to pochłaniacze mojego czasu. Trudno znaleźć moment na spotkanie z przyjaciółmi, którzy powoli czują się odepchnięci na bok. Mam nadzieję, że moje trudy nie pójdą na marne i w każdym aspekcie osiągnę sukces.

Jeszcze nigdy w życiu nie ubierałem się w moro, ale poddałem się wojskowemu trendu modowemu i dobrze się w nim czuję. Buty z wysoką cholewką są ciepłe i praktyczne, idealnie nadają się na deszczowe dni, których zaczyna przybywać.


Hello!

At the beginnig I would like to inform you, ask you to vote in the competition Blog Forum Gdańsk 2013. My blog is taking part on it. Thank you for every vote! ;D

I think that day is too short. I would like to do a lot more things during the day. Work, study, gym, blog, etc. absorb my time. It's hard to find time to meet up with friends who feel pushed away from my life. I believe that my toil will not be wasted and I attain succes in every aspect.

This is my first time when I wear clothes in the military style and I feel good on it. Boots are warm and practical, ideal for rainy days, which is more and more.

 Photographed by Aneta Kloc

Sweatshirt: SH / T-Shirt: H&M / Pants: H&M / Shoes: McArthur / 
Watch: Casio / Jewellery: Allegro / Sunglasses: H&M

4 komentarze:

 1. Fajna stylizacja, podoba mi się :)
  Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nice outfit! love ur boots and jacket

  NEW POST :)
  fantasyfashioned.blogspot.de
  xoxo ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialny blog :) Mega inspiruje :) I z pewnością zajrzę tutaj jeszcze :) buziaczki

  +obserwujemy ? :>

  zapraszam do siebie :) http://monmondeefou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...